اعزام نزدیکترین تعمیرکاران به محل شما در کمتر از یکساعت
 آشنایی با آسانسورهای مغناطیسی

آشنایی با آسانسورهای مغناطیسی

 

در این آسانسورها ریل‌ها و تجهیزات متصل شده روی دیوار چاه آسانسور با مغناطیس دائم نقش استاتور موتور و کابین آسانسور نقش روتور را ایفا می‌کنند. با اتصال جریان برق به استاتور، میدان مغناطیسی ایجاد و به روتور القا می‌گردد. میدان مغناطیسی ایجاد شده در نقاطی قطع و با القای جریان برق به وسیلهٔ سیم پیچ‌های استاتور، سیم پیچ‌های تعبیه شده روی روتور باردار شده و کابین به حرکت در می‌آید؛ بنابراین در این آسانسورها اجزایی نظیر وزنه تعادل، کابل فولادی، موتورخانه و .. وجود نخواهد داشت.

آسانسورهای مغناطیسی بسیار ایمن‌تر از آسانسورهای معمولی بوده اما از لحاظ قیمتی بسیار گران‌تر می‌باشند.

 

آسانسور مغناطیسی
آشنایی با آسانسور مغناطیسی

 

فرآیند مکانیزم در آسانسورهای کششی، آسانسورهای هیدرولیکی و نیز در آسانسورهای وینچی متفاوت عمل کرده و برای آشنایی و مطالعه بیشتر انواع مختلف آسانسورهای ساختمانی مقالات بعدی را مطالعه نمایید.

شرکت آسانسور کیهان گستر با تکیه بر اعتبار، سرمایه و تجارت گوناگون در این عرصه همواره سعی بر ارائه بهترین و متمرکزترین خدمات و سرویس ها را در تمامی نقاط تهران داشته و در حال حاضر جایگاه ویژه ای با حمایت مشتریان گرامی در این حوزه دارد، کارشناسان و تکنسین های مجرب این شرکت پشتیبان شما از مشاوره و نصب و راه اندازی آسانسور تا سرویس، تعمیر و نگهداری انواع آن برای ساختمان شما خواهند بود.

اگر سوال یا پیشنهادی در این خصوص دارید و یا سفارشی برای ثبت دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر سفارش و درخواست خود را ثبت کنید..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس فوری با مرکز