اعزام نزدیکترین تعمیرکاران به محل شما در کمتر از یکساعت
 آشنایی با آسانسورهای کششی

آشنایی با آسانسورهای کششی

این نوع آسانسورها از یک موتورالکتریکی که اکثراً در بالای چاه آسانسور و در محلی به نام موتورخانه نصب گردیده، تأمین می‌شود.

بر روی فلکه این موتور تعدادی کابل فولادی (اصطلاحاً سیم بکسل) وجود دارد که از یک سمت به کابین آسانسور و از سمت دیگر به وزنه‌های آسانسور که درون قابی فلزی به نام قاب وزنه قرار دارند، متصل است. وزن این وزنه‌ها به اندازه وزن کابین به علاوه نصف ظرفیت کابین است.

دلیل قرار دادن وزنه در سیستم آسانسور کمک به بالا بردن آسانسور است در غیر اینصورت برای این کار باید موتورهای بسیار قوی با کیلووات بالا استفاده کرد. پس با این کار توان موتور مورد استفاده کاهش می‌یابد. اساس کار این نوع آسانسورها بر اساس نیروی اصطکاک بین سیم بکسل‌ها و فلکه کشش موتور است.

 

آسانسور کششی
آشنایی با آسانسورهای کششی

 

فرآیند مکانیزم در آسانسورهای کششی، آسانسورهای هیدرولیکی و نیز در آسانسورهای وینچی متفاوت عمل کرده و برای آشنایی و مطالعه بیشتر انواع مختلف آسانسورهای ساختمانی مقالات بعدی را مطالعه نمایید.

شرکت آسانسور کیهان گستر با تکیه بر اعتبار، سرمایه و تجارت گوناگون در این عرصه همواره سعی بر ارائه بهترین و متمرکزترین خدمات و سرویس ها را در تمامی نقاط تهران داشته و در حال حاضر جایگاه ویژه ای با حمایت مشتریان گرامی در این حوزه دارد، کارشناسان و تکنسین های مجرب این شرکت پشتیبان شما از مشاوره و نصب و راه اندازی آسانسور تا سرویس، تعمیر و نگهداری انواع آن برای ساختمان شما خواهند بود.

اگر سوال یا پیشنهادی در این خصوص دارید و یا سفارشی برای ثبت دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر سفارش و درخواست خود را ثبت کنید..

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس فوری با مرکز